Dominika Svozilová je talentovaná harfistka, která se úspěšně uvedla na kulturní scéně jak v České republice, tak i zahraničí. Jako sólistka vystoupila s mnoha orchestry, jako jsou: PKF – Prague Philharmonia, Moravská filharmonie Olomouc nebo Plzeňská Filharmonie. Pravidelně vystupuje na komorních koncertech spolu s violistkou Kristinou Fialovou a je sóloharfistkou Filharmonie Brno a Národního divadla Brno.

Leoš Čepický absolvoval Konzervatoř v Pardubicích v roce 1985 ve třídě prof. Ivana Štrause. Na Akademii múzických umění v Praze studoval housle u prof. Jiřího Nováka a komorní hru ve třídě prof. Antonína Kohouta (oba členové Smetanova kvarteta). Na AMU se stal primáriem Wihanova kvarteta, jehož členem je dodnes. Je laureátem mnoha sólových i kvartetních soutěží (Kocianova houslová soutěž, Soutěži konzervatoří v Ostravě, Soutěž "Václav Huml" v Zagrebu či Beethovenův Hradec). Účastnil se také interpretačních kursů u prof. Igora Bezrodného v německém Výmaru. Často vystupuje jak na sólových recitálech, tak i a na koncertech s orchestrem doma i v zahraničí (Zagrebská filharmonie, Filharmonie Košice, Komorní filharmonie Pardubice, Filharmonie Hradec Králové, Virtuosi Pragensis atd.). V roce 2000 provedl k 250. výročí úmrtí J. S. Bacha kompletní provedení Sonát a Partit pro sólové housle na festivalu Smetanova Litomyšl.

DUO klavíristky Jitky Čechové a violoncellisty Jana Páleníčka slaví letos 25 let své působnosti.
Jejich vrcholné umění bylo v uplynulých letech oceněno mnoha prestižními hodnoceními odborné kritiky české i zahraniční. Hudbymilovná veřejnost jim projevuje vřelou přízeň po celou dobu jejich působení. Na interpretaci pozoruhodné umělecké dvojice je vyzdvihováno absolutní hudební splynutí duší, emocionální náboj, hluboká expresivita projevu.  Z bohaté studnice repertoáru dua můžete vybírat skladby, které byly v jejich interpretaci mnohokrát vyzdviženy na nahrávkách – Beethovenovy sonáty, Brahmsovy sonáty, Rachmaninova sonáta, Martinů sonáty a řada dalších drobnějších kompozic z pera romantických a novodobějších skladatelů. Večery jsou zpestřeny průvodním slovem umělců, přibližujícím vznik děl a osobní pohled interpreta.   

Trio Auric je dechové trio (hoboj, klarinet, fagot) zaměřující se především na interpretaci francouzské hudby 1. poloviny 20. století. Kromě ní pak provádí i skladby českých autorů téhož období nebo úpravy hudby starší. Trio vychází z francouzské tradice a zakládá si na tónové kvalitě a zvukové vyváženosti.

Kristina Fialová je odbornou kritikou oceňována především za dokonalou techniku, ohnivý temperament a sofistikované hudební cítění. Po získání titulu absolutního vítěze na mezinárodní soutěži Michala Spisaka v polských Katovicích v roce 2013 se mladé violistce otevřely cesty na přední evropská pódia. Kromě pozvání na prestižní dánský Tivoli festival debutovala ve slavné Tonhalle Zürich a na MHF Pražské Jaro 2015 vystoupila se samostatným recitálem.

Petra Nouzovského, který se řadí mezi nejlepší evropské violoncellisty své generace, můžeme slyšet na mnoha prestižních pódiích (Concertgebouw v Amsterdamu, Festivalový sál Bad Kissingen, Čajkovského sál v Moskvě, Herkules sál v Mnichově). Jeho hra je hodnocena superlativně pro svou svrchovanou technickou noblesu kloubící se s originální hudebně tektonickou výstavbou jím interpretovaných skladeb.

Ladislav Horák je absolventem Pražské konzervatoře a Západočeské university v Plzni u prof. Jaroslava Vlacha. Během studií se stal vítězem národní soutěže v Hořovicích (1990) a laureátem mezinárodních soutěží v Andoře, Itálii a Španělsku (1987-1990). Koncertuje jako sólista, komorní hráč a za doprovodu Symfonického orchestru Hlavního města Prahy.